Kytara z bazaru?

Kytara z bazaru?

My lidé jsme si v moderním světě často zvykli na to, že dobré = nové. Uvedeme příklad. Pořídíme si nový mobil, za rok dva se objeví nový kus, tak šup s tím starým do šuplíku, ať máme nejnovější vybavení. Neříkáme, že to takto má každý, ale dost často se zbytečně plýtvá a přitom by starší věci mohly i nadále plnohodnotně sloužit.

Použitá věc není na vyhození…

A není tomu pouze u vybavení domácnosti či elektrotechniky. Podobně lze smýšlet i u hudebních nástrojů. Ne vždy je nutné hledat nový kousek, protože ten stávající vám bude prostě stačit pro vaši hudební produkci.

Případně opravdu chcete nakoupit jiný model, ale to neznamená, že se musíte poohlížet pouze po nových položkách. V hudebních bazarech můžete objevit kousky, které byste jinde těžko dohledali. Samozřejmě, že takto napsané to vypadá jednoduše a je třeba mít často štěstí a hlavně čas na hledání, ale může se to vyplatit.

Rada od Mato Mišíka

Nějaké tipy pro nákup bazarové kytary nabízí Mato Mišík ve svém nejnovější díle na YouTube kanálu. Takže si nechte poradit a hurá za „dobrodružstvím“ do hudebních bazarů 🙂

Komentáře nejsou povoleny.