Kytara za vysvědčení?

Kytara za vysvědčení?

Konec školního roku se blíží, již příští pátek se dětem rozdá vysvědčení a pak již mohou vyrazit „do světa“ užívat si dlouhých letních prázdnin. Máte již představu, co svému dítěti zakoupíte? Pokud o nějakém dárku uvažujete a zaslouží si ho, co třeba nová kytara? Pokud má vaše dítě sklony k hudbě, jistě ho to potěší a rozhodně je to vhodnější dárek, než nový smartphone, tablet či herní konzole…

Dětské kytary resp. modely pro začínající hráče jsou základním kamenem nabídky většiny internetových obchodů či kamenných prodejen. Rozhodně to není nic překvapivého, protože poptávka po takových kytarách tu je, byla a bude.

Podpořte své dítě

Alespoň to tak vidíme, že i přes neustálou modernizaci, se vždycky najde někdo další, kdo se bude chtít naučit hrát na tento krásný hudební nástroj. Vše je samozřejmě i o výchově, takže pokud má některé dítě hudební nadání, je dobré ho v tom podporovat, podobně, jako tomu je třeba i u sportu. Ne každý se může stát profesionálním kytaristou či sportovcem, ale proč brát dítěti tu možnost, to alespoň zkusit.

Záčatečnické modely kytar nejsou nikterak drahé a to i v podobě výhodných setů s doporučeným příslušenstvím. Opravdu není nutné na začátku kupovat nějaké zbytečně drahé kytary, důležité je spíše se seznámit s tím, jak se na kytaru hraje a pokud u toho vaše dcera či syn vydrží, tak se postupně poohlédnout po pokročilejších modelech klasických, elektrických či basových kytar.

Ať už o podobném dárku uvažujete, nebo ne, přejeme vám i vašim dětem krásné letní prázdniny bez úrazů, plné radostí a pohody.

Komentáře nejsou povoleny.