Kytarová komba Boss Katana

Kytarová komba Boss Katana

Hudebni-obchod.cz nabízí ve svém eshopu mnoho zajímavého. Pro dnešní článek jsme si vybrali sérii speciálních výkonných kytarových zesilovačů značky BOSS, která nese označení Katana. V této sérii si přijdu na své jak začínající hráči, tak i profesionální kytaristé.

Začněme samotným názvem. Proč Katana? Tento název je znám pro svůj původní význam. Takto se totiž jmenuje tradiční meč japonských samurajů. V japonské kultuře je symbolem cti, preciznosti a umění.

BOSS se nebál označit novou sérii právě tímto názvem a hrdě se k tomu hlásí. Z dílny vývojářů zmíněné značky vzešla řada kytarových zesilovačů s hladkým, ale řízným zvukem, dokonale vybroušeným díky letité práci a odborným zkušenostem.

Precizní zpracování a skvělé zvukové vlastnosti dokázaly splnit náročné požadavky výrobce, a tak lze označit řadu Katana za skutečné rockové zesilovače nové generace, který si najdou jistě velmi rychle oblibu po celém světě.

BOSS Katana Mini

Základní model série nese označení BOSS Katana Mini a hodí se všude tam, kde potřebujete praktické, malé, přenosné, ale zároveň kvalitní kombo – pro hraní kdekoliv bytě, domě, na cestách… Stručné představení naleznete v následujícím videu.

Komentáře nejsou povoleny.