Kytarová komba Yamaha THR

Kytarová komba Yamaha THR – malá svojí velikostí, ale velká zvukem. V internetovém obchodě Cmias.cz a v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové nyní k dispozici v několika provedeních (THR 5, THR 10, THR 10X…). Kvalitní kytarová komba, která dokáží velké věci.

V článku si blíže představíme kytarová komba THR 5 a THR 10, která jsou aktuálně skladem. Nicméně již brzy se můžete kromě těchto dvou klasických modelů těšit i na verze THR 10X (se simulacemi metalových hi-gain aparátů), THR 10C (se simulacemi vintage a blues aparátů) a verzi THR 5A, která bude určena pro akustické kytary.

Kytarové kombo Yamaha THR 5

Kytarové kombo THR 5 Yamaha – jedná se o digitální kombo s reálným lampovým zvukem a dynamikou, skvělým soundem (a to i při nízké hlasitosti), hifi kvalitou stereo přehrávání a možností záznamu. Kombo nabízí výkon 10W (2x 5W). Dále nabízí velké množství zvukových efektů jako např. CHORUS, FLANGER, PHASER, TREMOLO, DELAY, DELAY/REVERB, SPRING REVERB, HALL REVERB atp.

THR 5 využívá zesilovače typu CLEAN, CRUNCH, LEAD, BRIT HI a MODERN.

Rozměry kytarového komba THR 5 jsou 271 x 167 x 120mm, to vše při váze 2kg.

Model je nabízen za cenu 4.790,- Kč s DPH (září 2012, Cmias.cz).

Kytarové kombo Yamaha THR 10

Kytarové kombo THR 10 Yamaha má podobné vlastnosti jako předchozí model. I v tomto případě se jedná o digitální kombo o výkonu 10W. Oproti modelu THR 5 má k dispozici více typů zesilovačů a to CLEAN, CRUNCH, LEAD, BRIT HI, MODERN, BASS, ACO a FLAT.

Rozdílné jsou samozřejmě i rozměry komba – 360 x 183,5 x 140mm a váha: 2,8kg.

Kompletní informace o tomto modelu naleznete v eshopu Cmias.cz, kde jej můžete zakoupit za cenu 6.990,- Kč s DPH (září 2012).

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.