Kytarová pouzdra Ashton

Vlastníte kytaru a rádi byste jí pořídili kvalitní ochranný obal? Hudebni-obchod.cz pro vás připravil nabídku nových kytarových povlaků od firmy Ashton. Jedná se o nové modely, které ocení kytaristé různých hudebních žánrů.

Ashton se v tomto směru nezaměřil pouze na kytarové povlaky. V internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz naleznete povlaky i pro ukulele (sopránové, koncertní). U starších modelů je možné objevit i pouzdra pro jiné hudební nástroje např. housle.

Pouzdra a povlaky Ashton, která nabízíme v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz, jsou vyráběna přímo na konkrétní typy kytar. Námi dodávaná pouzdra jsou tak vhodná pro kytary klasické, elektrické, basové, westernové (dreadnought) kytary atp.

Nové atraktivní modely

Nové modely jsou charakteristické atraktivním černooranžovým designem. Povlaky jsou vyráběny s různě silným polstrováním. Černá látka má výborné vlastnosti zejména s ohledem na odolnost a nepromokavost. Výhodou je možnost nosit tyto povlaky na zádech, kapsa na doplňky či masivní „zipový systém“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Hudebninastroje. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.