Kytarová škola online

Líbí se vám hra na kytaru? Také byste chtěli umět alespoň základy, ale nechce se vám brát hodiny u soukromého učitele či navštěvovat lidovou školu umění? Moderní doba nabízí nové možnosti i při výuce na hudební nástroje. Slyšeli jste již pojem kytarová škola online? Pak se nechte inspirovat naším článkem, kdy vám představíme dva portály, které se zabývají právě online výukou hry na kytaru.

Konkrétně se jedná o portály Guitarmasterclass.net a Guitartricks.com. V obou případech se nejedná o službu zdarma, což je dobré zmínit hned na začátku. Guitar Master Class nabízí své služby za cenu 10 EUR (měsíční poplatek) a Guitar Tricks za v podstatě podobnou cenu – 11 EUR měsíčně. Jak se tyto portály liší a co nabízí?

Guitar Master Class

Zmíněný portál obsahuje několik videí, díky kterým máte možnost se naučit různým hudebním stylům. Výuka je v tomto případě zaměřena na klasické i basové kytary. Na portále se objevují neustále nové a nové studijní materiály, které jsou přehledně zobrazeny a je možné v nich filtrovat např. dle úrovně vašich schopností hry na kytaru či dle hudebního stylu, který preferujete a chcete se naučit.

Guitar Tricks

Podobně je tomu i u portálu Guitar Tricks. I zde vše fugnuje na bázi kytarových lekcí, které jsou umísťovány na portál ve formě videí. Součástí portálu je i databáze lektorů, což vám umožní zobrazit si lekce pouze od vybraného učitele, máte-li svého oblíbeného. O všem je možné diskutovat i na interním diskusním fóru.

Zmíněné portály jsou v angličtině, nicméně možná se na internetu naleznou i podobné české projekty, které se zaměřují na kytary či jiné hudební nástroje resp. na online výuku. Případně je to téma pro vás, abyste podobný projekt realizovali, jistě by byl přínosem pro mnohé z nás.

Komentáře nejsou povoleny.