Kytarová stereo souprava

Blackstar Fly Pack Amp

Zajímavá stereo souprava, která je vhodná pro cvičení na kytaru, nebo pro přehrávání hudby. Blackstar Fly Pack Amp zahrnuje mini kytarové kombo na baterie a kytarový reprobox (v obou případech disponují výkonem 3W).

Blackstar Fly 3 Stereo Pack

Co všechno je tedy zahrnuto v této stereo sestavě? Předně je to kytarové kombo (napájení na baterie) Blackstar Fly 3. Spolu s ním v „balení“ naleznete i rozšiřující reprobox a síťový adaptér. Samotné kytarové kombo disponuje výkonem 3W. Nicméně v této sestavě s reproboxem máte možnost si výkon kompaktního aparátu navýšit na 6W. Právě díky tomu můžete aparát přeměnit na skvělou stereo soupravu, kterou oceníte buď při hře (cvičení) na kytaru, nebo při přehrávání vaší oblíbené hudby. A to nezávisle na tom kde a kdy se nacházíte.

Inovativní kombo

Blackstar Fly 3 lze označit za zcela inovativní kytarové 3W kombo na baterie s 3palcovým reproduktorem. Co konkrétně nabízí svým uživatelům? Předně to jsou dva kanály, tape delay a patentovaná technologie ISF. Zmíněná technologie ISF vám umožní plynulý přechod mezi zvukem, který odpovídá americkým a britským lampovým zesilovačům.

I přesto, že se jedná o kombo z kategorii mini, rozhodně jej není na místě podceňovat. Kytarové kombo Blackstar vás překvapí zejména svým velkým zvukem se správným „punchem“. Z další výbavy nechybí ani linkový vstup, který budete potřebovat pro připojení externího zvukového zdroje. Budete takt moci pohodlně jamovat společně s některou z vašich oblíbených skladeb.

Jak už je u současných modelů samozřejmostí, i zde nechybí výstup pro sluchátka. Přepínat můžete mezi čistým a zkresleným kanálem.

Kdy byste měli sáhnout po modelu Blackstar Fly 3 Stero Pack? Zejména v situaci, kdy sháníte kompaktní kytarové kombo pro domácí hraní a cvičení, ať už jste kdekoliv.

Blackstar Stereo Fly Pack

Jak tato stereo souprava zní? O tom si můžete udělat obrázek díky následujícímu videu, kde je zachyceno použití při hře na kytaru. Líbí?

Komentáře nejsou povoleny.