Kytarové kombo Line6 AMPLIFi 75

Dnes vám představíme nové kytarové kombo od Line 6. Jedná se o inovativní kytarové kombo Line6 AMPLIFi 75, které nabízí systém 5ti reproduktorů, integrovaný Bluetooth systém, iOS aplikace s připojením na cloud. Pokud vás tento model zaujme, máte možnost si jej osobně prohlédnout v Hradci Králové, v obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza.

Zcela jiný kytarový zesilovač

AMPLIFi 75 se řadí mezi zcela jiné kytarové zesilovače, než na jaké jsme byli dosud zvyklí. Muzikanti, kteří využijí při své produkci toto kombo, nyní uslyší každý detail, Je to dáno díky revolučnímu 5ti reproduktorovému systému, který je do AMPLiFi 75 zakomponován.

To ale není vše. Mezi další vychytávky patří mimo jiné i to, že si budete moci rovněž jamovat se svými oblíbenými nahrávkami se zvukem, který tam patří. Díky 150W a 75W variantám, budete mít vždy dostatek výkonu, pro vaši kytaru, nebo poslech hudby díky bezdrátové Bluetooth technologii.

Průkopnické technologie

Na co nesmíme rozhodně zapomenout je nová průkopnická, bezdrátová AMPLIFi iOS aplikace, díky které se vám otevírají dveře daleko větší kreativitě, než tomu bylo kdykoliv předtím.

Kytaristé si budou moci stáhnout tisíce skvělých zvuků z cloudu, nastavovat si svoje zvuky bezdrátově přímo na jevišti, nebo ihned najít zvuk kytary, který patří do jejich oblíbené skladby. AMPLIFi přináší inovace, které naprosto mění pohled na to, co je s kytarovým aparátem možné dosáhnout.

Na závěr ještě jednou shrnutí hlavních předností výkonného kytarového zesilovače Line6 AMPLiFi 75:

  • Výkon: 75 W
  • Repro: 1x 8″+ 2x mid driver + 2x high driver
  • 5-ti reproduktorový systém
  • Integrovaný Bluetooth stereo systém
  • iOS aplikace s připojením na cloud

Komentáře nejsou povoleny.