Kytarové kombo pro menší akce

Kytarová aparatura Fender Passport Mini

Co je malé, to je hezké… To platí i pro model kytarového komba od Fenderu, které je sice malé rozměry, ale rozhodně to neznamená, že by bylo malé svým výkonem. Passport Mini je předurčeno pro menší hudební akce a vystoupení. Kombo, které je stvořeno pro časté „stěhování“. Jak jej shrnout? Skvělá mobilita, výborné zpracování, rozumná cena.

Parťák nejen na cesty

Patříte-li mezi kytaristy, kteří vystupují na menších akcích, případně jako pouliční umělec (vi. prezentační video), pak by vás toto kytarové kombo mohlo oslovit, protože právě pro vaše potřeby nabízí vše, po čem toužíte.

Abyste Fender Passport Mini mohli používat opravdu všude, tak výrobce umožňuje u tohoto modelu napájení i s pomocí baterie. Kombo se pyšní výkonem 7W, který je pro výše uvedené potřeby zcela dostačující.

Pro potřeby domácího cvičení na kytaru nechybí ani výstup pro sluchátka. Kompletní specifikaci naleznete například na stránkách výrobce firmy Fender, nebo se můžete dotázat u svého oblíbeného prodejce.

Prezentační video

Přesvědčte se sami o kvalitách malého kytarového komba Fender Passport Mini shlédnutím níže uvedeného prezentačního videa.

Komentáře nejsou povoleny.