Kytarové multiefekty Line 6

Obchodní dům s hudebními nástroji CMI plaza rozšířil v průběhu dubna svoji nabídku o nové kytarové multiefekty od společnosti Line 6. Jedná se o exkluzivní špičkové modely, které plnohodnotně zapadají do naší nabídky kytarového příslušenství.

Rádi bychom vám zde představili dva kytarové multiefekty, které jsou určené pro elektrické kytary. Jedná se o modely LINE 6 M 9 Stompbox a Line 6 M 13 Stompbox.

Multiefekt LINE 6 M 9 Stompbox

Multiefektový pedál Line 6 M9 Stompbox Modeler nabízí v jednom robustním šasi více než 100 simulací zvuku vintage i moderních efektových pedálů. Pro kytaristy je zde k dispozici 17 modelů zkreslení, 19 typů delayů, 12 reverbů, 23 modulačních efektů, 26 filtrů, 12 kompresorů a EQ a looper umožňující vytvoření zvukových smyček v délce až 28 sekund.

Multiefekt Line 6 M 13 Stompbox

Druhým špičkovým multiefektem, který vám zde chceme blíže představit a rovněž pochází z výroby společnosti Line 6, je multiefekt Line 6 M 13 Stompbox. I tento kytarový efekt je možné si vyzkoušet osobně v obchodním domě CMI plaza.

M13 Stompbox lze označit jako tzv. all-in-one pedal board – tedy multiefekt, ve kterém naleznete vše, co potřebujete. Obsahuje celou efektovou výrobní řadu Line 6. Je opatřen patnácti nožními spínači a možností kombinace čtyř efektů v reálném čase. Obsahuje jak digitální efekty, tak simulace analogových modelů, integrován je též looper s nahrávací pamětí (opět 28 sekund). M13 Stompbox obsahuje navíc i ladičku.

Komentáře nejsou povoleny.