Kytarové novinky

Společnost CMI Melodia a.s. je provozovatelem internetového obchodu Cmias.cz. Na začátek roku 2012 pro Vás připravila několik novinek, které jistě ocení všichni milovníci kvalitních hudebních nástrojů. Kromě jiného se jedná o „kytarové novinky“.

Těšit se tak mohou zejména kytaristé, ale i pro ostatní hudebníky je připravena celá řada novinek resp. nově naskladněných hudebních nástrojů, které si můžete osobně vyzkoušet v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Příslušenství od společnosti Planet Waves

Jednou z novinek, které jsme zařadili do naší nabídky, jsou ladičky a ultra lehké kapodastry pro 6 strunné, 12 strunné a klasické kytary od světově známé americké společnosti Planet Waves.

Konkrétně se jedná o modely Kapodastr PW CP 04 pro klasickou kytaru a Kapodastr PW CP 05 pro 6 strunnou nebo 12 strunnou westernovou  kytaru (dreadnought, jumbo).

Co je to vlastně kapodastr? Jedná se o posuvný barré pražec, který slouží k rychlému a dočasnému přeladění hudebního nástroje, nejčastěji kytary. Ve skutečnosti existují dva základní způsoby použití kapodastru. Nejčastějším použitím je změna tóniny bez změny tvaru hmatů. Druhou možností je změna tvaru hmatů ve vztahu k druhé kytaře (případně k jinému hudebnímu nástroji).

Kytarová komba od společnosti SR Technology

Dalšího rozšíření se dočkala rovněž sekce kytarová komba, kde jsme rozšířili naši nabídku o baskytarová komba od italské společnosti SR Technology. Těšit se můžete na nová komba modelové řady Bass Fidelity.

Kompletní nabídka

Pro kompletní nabídku hudebních nástrojů doporučujeme navštívit náš internetový obchod Cmias.cz, případně vás rádi uvítáme osobně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. V obou případech vám nabízíme odborné poradenství při výběru vhodného hudebního nástroje.

Digitální piana, klávesové hudební nástroje, bicí nástroje, elektrické kytary, dechové nástroje, klavíry, PA technika…to je jen základní přehled nabídky našeho internetového obchodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Hudebninastroje. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.