Kytarové struny Elixir

V nabídce internetových obchodů nás zaujaly kytarové struny Elixir. Ptáte se proč? Hlavním důvodem je jejich extrémně dlouhá životnost. Struny pro kytaru Elixir strings jsou vysoce kvalitní, jednodušše řečeno vydrží!

Pro jaké kytary jsou tyto struny určeny? V tomto směru naleznou poměrně široké uplatnění. V nabídce kytarových strun Elixir jsou struny pro akustické kytary, elektrické kytary, basové kytary a mandolíny.

Netřeba představovat

Pokud se v hudbě pohybujete, pak asi není třeba tyto struny extra představovat. Většina muzikantů totiž tyto struny velmi dobře zná, zejména díky již zmíněné dlouhé životnosti, která je hlavním důvodem, proč si kytaristé oblíbili právě tuto značku.

Za dlouhou životností kytarových strun Elixir stojí „povrchová úprava“ strun. Jde o to, že kytarové struny jsou potaženy ochrannou vrstvou Poly-Web. Struny Elixir si díky tomu dlouho ponechávají kovový zvuk, jako by byly čerstvě natažené.

Zmíněné vlastnosti ocení zejména ti hráči, kteří mají agresivnější pot a jsou tak nuceni často měnit kytarové struny z důvodu opotřebování a koroze.

Ačkoliv se mohou zdát počáteční náklady na nákup těchto strun vysoké, uvidíte sami, že se to vyplatí. A je jedno, zda si pořídíte struny pro elektrickou kytaru, baskytaru či mandolínu. Kvalita je zaručena ve všech případech.

Komentáře nejsou povoleny.