Kytarové zesilovače Yamaha – ocenění za design

Nové kytarové zesilovače (série THR) z dílny společnosti Yamaha získaly prestižní ocenění za designové zpracování v soutězi „red dot award: product design 2012“. Jedná se o výrazný úspěch, který jen potvrzuje kvalitu všech hudebních nástrojů, které Yamaha produkuje.

Ceny The red dot design awards, které se udělují již od 50. let minulého století, jsou členěny do tří hlavních kategorií (disciplín). Jedná se o:“red dot award: product design”, “red dot award: communication design” a “red dot award: design concept”. Pro zajímavost v roce 2011 bylo do této soutěže zaregistrováno přes 14,000 položek z více než 70 zemí světa. Cena – the red dot – je mezinárodně uznávaná jako jedna z nejváženějších značek kvality v oblasti designu.

O to více nás těší, že tuto cenu získaly kytarové zesilovače resp. kytarová komba společnosti Yamaha, která nabízíme rovněž v internetovém obchodě Cmias.cz.

Ocenění bylo přiděleno v rámci produktové kategorie kytarových zesilovačů.

Yamaha se samozřejmě nezaměřuje pouze na kytarové příslušenství, ale i na kytary (basové, elektrické, klasické, jumbo atp.). Nemluvě o ostatních hudebních nástrojích jako jsou např. klávesy, digitální piana, klavíry, saxofony, bicí či smyčcové hudební nástroje.

Komentáře nejsou povoleny.