Kytarový paket Fender FC 100

Koupě kytarového paketu je dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí snadno zakoupit vše potřebné pro hru na kytaru a zároveň ušetřit nějakou tu korunu. Podobně tomu je i u paketu klasické kytary Fender FC-100. Co tento paket obsahuje? O tom se dozvíte v další části článku.

Paket klasické akustické kytary obsahuje vše, co budete potřebovat pro hru s krásným zvukem nylonových strun. Navíc za velmi přijatelnou cenu (kytarový paket se aktuálně pohybuje těsně nad hranicí čtyř tisíc korun, což je velmi dobrá cena).

Fender FC-100

Jedná se o kytaru klasického tvaru. Vrchní deska kytary Fender FC-100 je vyrobená z výborně znějícího smrku s tradičně smrkovým žebrováním. Luby a zadní deska jsou pak vyrobeny z mahagonu, díky čemuž kytara produkuje bohaté a vyvážené tóny.

Palisandrový hmatník má devatenáct pražců. Kobylka je též palisandrová s kompenzovaným sedlem, aby bylo dosaženo co nejlepší intonace hudebního nástroje. Hardware kytary je proveden v chromu.

Veškeré příslušenství, které je potřebné k tomu, abyste mohli začít s hrou na klasickou akustickou kytaru, je součástí balení – kytarová ladička, trsátka, sada náhradních nylonových strun a gigbag – obal na bezpečné přenášení.

Kde ji mohu sehnat?

Kytaru je možné zakoupit v internetovém obchodě Cmias.cz – http://www.cmias.cz/eshop-kategorie-kytary.html.

Komentáře nejsou povoleny.