Kytarový šprým…

Kytarový šprým

Z názvu článku možná nemusí být zcela zřejmé, o čem dnes bude řeč. Říkali jsme si, že bychom mohli založit speciální sekci, kam bychom občas vkládali nějaká vtipná videa. Takže v tomto případě se jedná o první příspěvek do nově založené sekce Zábava.

Na internetu jsme hledali video, kde by si někdo dělal legraci a zároveň se to týkalo kytar… Mimo jiné jsme nalezli záběry skryté kamery. O co konkrétně šlo? Dva hlavní aktéři si připravili rozbitou kytaru a poté již jen čekali na vhodný okamžik.

Nenápadně šli okolo lidí (sedících, stojících…) a těsně u nich spadli na zem samozřejmě i s kytarou, která se v tu chvíli rozsypala na dva kusy. Ihned začali dotyčnému vyčítat, že ho podrazil a tím pádem mu zničil kytaru. Jaké byly reakce a jak to všechno dopadlo? To uvidíte v níže přiloženém videu.

Máte tip na zajímavé vtipné video s hudební (nejlépe kytarovou) tématikou? Pak nám jej zašlete a my jej rádi uveřejníme.

Skrytá kamera

Skrytá kamera je stále oblíbená a to po celém světě. Možná se to může stát i vám. Pokud ano, pak se tomu zasmějte, vždy dobrá nálada a smích, to je lék na všechno.

Komentáře nejsou povoleny.