Kytary.cz

Jelikož se náš portál zabývá zejména kytarami, je na místě zde čas od času umístit i tip, kde nakupovat. Postupně procházíme jednotlivé internetové obchody a naše postřehy budeme sepisovat do samostatných článků. Jedním z nich je i ten dnešní, který vychází z naší návštěvy na eshopu Kytary.cz.

Z názvu domény resp. eshopu se může zdát, že v eshopu nalezneme pouze nabídku kytar. Ve skutečnosti tomu tak není a internetový obchod připravil pro své návštěvníky kompletní sortiment hudebních nástrojů. Takže objednávat zde můžete i jiné nástroje jako bicí, klávesy, dechové či smyčcové nástroje atd.

Úvodní stránka

Cíl úvodní stránky je patrný – upoutat pozornost na vybrané hudební nástroje. K tomu slouží velký rotující banner s grafickým vyobrazením novinek, akcí a slev. Následuje pak výpis nových produktů, které můžete objevit v internetovém obchodě. Úvodní stránka je pak ukončena dalším výpisem produktů, konkrétně hudebních nástrojů, které jsou dle statistik eshopu Kytary.cz nejprodávanější.

Struktura

Rozdělení eshopu je dané sortimentem. Jednotlivé kategorie jsou umístěny do záhlaví stránek s pomocí horizontálního menu. Po rozkliknutí se vám zobrazí nabídka konkrétní kategorie (pravá část stránky) a také strom podkategorií (levá strana).

Výpis produktů

Produkty jsou zobrazeny pomocí tzv. boxového výpisu (obrázkového) s tím, že jich je celkem pět na jednom řádku. U produktů jsou využívaný i štítky tedy grafické označení, zda se jedná o novinku, akci, slevu či doprodej. Zákazník tak hned vidí o jaký typ zboží se jedná (z marketingového hlediska).

Příště možná vyzkoušíme i technickou podporu či objednávku. O zkušenostech se samozřejmě rádi podělíme.

Komentáře nejsou povoleny.