Kytary Yamaha

Společnost Yamaha se zaměřuje na široké spektrum hudebních nástrojů. Chybět nesmí samozřejmě ani kytary, kterým se budeme věnovat dnes. Konkrétně se podíváme, jaké typy Yamaha nabízí pro své zákazníky. Vycházíme přitom z informací, které jsou prezentovány na oficiálních stránkách značky.

Začneme tedy výpisem typů kytar, které se objevují na trhu. Následně se jim budeme věnovat blíže. Pod značkou Yamaha se v současné době vyrábí a prodávají elektroakustické kytary (speciální kategorií jsou elektroakustické kytary s nylonovými strunami), akustické kytary, klasické kytary, silent guitar, malé kytary, elektrické kytary a elektrické baskytary.

Elektroakustické kytary

Jedinečná prezentace akustických vlastností. Elektroakustické kytary (včetně modelů s nylonovými strunami, které obohatí zvuk kytary širokou škálu hudebních stylů od latinskoamerické hudby po jazz a od popu až po rock) značky Yamaha nabízí svým uživatelům bezkonkureční zvukové vlastnosti přes zesilovač. Mezi další přednosti paří pohodlí a maximální kontrola nad zvukem kytary – dokonalé vlastnosti pro živá vystoupení.

Akustické kytary

Akustické kytary Yamaha – to je jedinečný zvuk, bezchybná hratelnost a úžasné designové zpracování. Tyto kytary se pyšní nejlépe ručně vyrobenými ozvučnicemi. Důvody úspěch? Tradiční řemeslná výroba, kvalitní povrchová úprava a technologie zpracování dřeva.

Klasické kytary

Klasické kytary Yamaha nabízí nadčasový design. Jsou vyrobeny z těch nejlepších dostupných materiálů, což jim umožňuje postihnout veškeré nuance zvuku. Vybírat můžete od základních modelů až po ručně vyráběné mistrovské modely klasických kytar.

Silent guitar

Silent guitar neboli tzv. tiché (silent) kytary Yamaha nabízí spojení tradice a moderních prvků. Jedná se o praktické hudební nástroje s výbornou hratelností.

Elektrické kytary

Chcete dosáhnout maxima ze svých dovedností? Pak vyzkoušejte elektrické kytary značky Yamaha, které přidají vašemu hudebnímu výkonu vždy něco navíc. Nezáleží na tom, jaký hrajete žánr (rock, jazzy, blues atd.).

Elektrické baskytary

Elektrické basové kytary z dílny společnosti Yamaha byly vytvořeny tak, aby dokázaly postihnout i ty nejvyšší výšky a nejnižší basy. Baskytary Yamaha  jsou připraveny pro každý hudební styl, pro každé hudební pódium.

Malé kytary

Malé vzhledem, velké výkonem. Malé kytary Yamaha jsou vyráběny stejně jako modely v plné velikosti, tedy s důrazem na zvuk a hratelnost.

Komentáře nejsou povoleny.