Kytary Yamaha NTX

V dnešním okénku do světa kytar se podíváme na modelovou řadu Yamaha NTX. Konkrétně se bude jednat o tři modely elektroakustických klasických kytar od tohoto špičkového výrobce – NTX 700, NTX 900 a NTX 1200. Pokud si některou z těchto kytar oblíbíte, pak vězte, že v případě prvních dvou máte jedinečnou možnost si je prohlédnout a vyzkoušet osobně a to v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Právě díky společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje vám přinášíme základní informace o těchto modelech, které jsou k zakoupení i v jejich internetovém obchodě www.cmias.cz.

Elektroakustická kytara Yamaha NTX 700 NT

Kytara NTX 700 nabízí vrchní desku z masivního smrku. Zadní deska, luby i krk jsou z nato. K dispozici je systém A.R.T. 2way Pickup System (System61).

Kytara spadá do univerzální, aktuální stylizované řady kytar NTX, kterou Yamaha navrhla s tenčími těly, užšími krky, s uchycením krku u 14. pražce a výkrojem pro lepší pohodlí a hratelnost pro dnešní hráče na akustické kytary (s kovovými strunami) a na elektrické kytary.

V tomto článku zmíněné nástroje (kytary) jsou vhodné pro obohacení různých hudebních stylů tóny nylonových strun – od latinské hudby až po jazz, pop a rock.

Kytara NTX 700 ke k dispozici v přírodním nebo unikátním černém povrchu.

Produktová řada nabízí NTX1200R s palisandrovou zadní deskou a luby

Klasická kytara se snímačem Yamaha NTX 900 FM

Z hlediska provedení se Yamaha NTX 900 liší od předchozího modelu v tom, že zadní deska a luby jsou z žíhaného javoru.

Klasická kytara se snímačem Yamaha NTX 1200R

NTX 1200 je nejvyšším modelem kytary ze série NTX. Jedná se o skvěle vypadající hudební nástroj s menším tělem (podobným jako tomu je u kytar z modelové řady APX). I tento model nabízí jiné provedení než dva předchozí. V tomto případě výrobce vsadil na zadní desku a luby z palisandru.

Pro více informací o těchto elektroakustických klasickách kytarách včetně cenové nabídky doporučujeme oslovit prodejce – Yamaha specialistu – společnost CMI Melodia a.s.

Komentáře nejsou povoleny.