Kytary ze skateboardů

Kytary ze skateboardů

Skateboard a kytara? Že to nejde až tak moc dohromady. Tak to se mýlíte. Prisma Guitars není rozhodně jediným, kdo přišel na nápad vyrábět kytary ze starých skateboardů, ale rozhodně se řadí mezi ty nejúspěšnější v dané kategorii kytar.

Profesionální kytary i z malé dílny

Většina firem se zaměřila spíše na vytvoření designových modelů například právě pro skateboardisty. Naproti tomu Nick Pourfard, zakladatel firmy Prisma Guitars, rozhodl, že bude ručně vyrábět kvalitní a plně funkční kytary s precizním zvukem. Vše se odehrává v malé dílně v San Francisku, což je vidět i na videu, které uvádíme na konci článku.

O výrobě kytar značky Prisma se již na internetu psalo i v českých končinách, například v článku portálu Frontman.cz z roku 2015.

Pro aktuální nabídku případně pro zájemce doporučujeme navštívit oficiální prezentaci výrobce, kde je k vidění portfolio kytar, nabídka příslušenství a obecně informace o této značce.

Prisma Guitars

Podívejte se pod pokličku výrobce těchto specifických kytar. Prisma Guitars připravila „výrobní“ video, kde je zachycen postup toho, jak vznikají jejich originální modely kytar. Takže jestli doma máte starý skateboard, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jej ještě využít…

Komentáře nejsou povoleny.