Levoruká elektrická kytara Ashton AG131

Minirecenze levoruké elektrické kytary od firmy Ashton, která se prodává pod označením AG131. Jedná se o výhodný kytarový paket (set) vhodný pro začínající levoruké kytaristy. K dispozici je v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Co všechno získáte za cenu 4.490,- Kč s DPH (Cmias.cz, březen 2013)? Objednáte-li si tuto kytaru v internetovém obchodě Cmias.cz, pak vám bude dodáno balení obsahující levorukou elektrickou kytaru Ashton AG131 s vestavěnou ladičkou, kytarový povlak, kabel, sadu kytarových strun, kytarový řemen, trsátka a DVD s výukou hry na kytaru (angl. jazyk).

Součástí balení je rovněž kytarové kombo Ashton GA 10, což je 10W kombo. Tělo této levoruké kytary je vyrobeno z Baswoodu. Kytara je k dispozici ve dvou barevných variantách – TRD (červená), BK (černá).

Jaké další informace by vás mohli zajímat?

Vzhledem ke zkušenostem, které jsme získali při prodeji nejen kytar v internetovém obchodě Cmias.cz, víme jaké dotazy nejčastěji máte v případě zájmu o koupi elektrické kytary Ashton AG131. Proto i v tomto článku uvedeme odpovědi na některé z nejčastějších dotazů.

Lze na kombu nastavit hudební směr třeba rock? – jelikož kombo GA10 umí vytvářet zkreslený zvuk (overdrive, který se přepíná tlačítkem přepínajícím čistý zvuk na zkreslený), který se nejčastěji používá v rockové muzice, je možné z něj získat i „rockový zvuk“.

Na jaké zvuky lze přepnout kytarové kombo GA10? – kombo disponuje čistým a zkresleným zvukem. Mezi oběma lze přepínat.

Komentáře nejsou povoleny.