Malé i velké kytary v CMI plaza

Malé i velké kytary v CMI plaza

Stále ještě vybíráte vhodný vánoční dárek? Máte cestu do Hradce Králové? Pak navštivte obchodní dům CMI plaza. Jedná se o specializovanou prodejnu hudebních nástrojů, kde naleznete široký sortiment od mnoha výrobců. Ojedinělá je zejména nabídka značky Yamaha, Fender, Ashton… V obchodním domě CMI plaza si vyberou malí i velcí kytaristé. Nyní během adventu otevřeno i v neděli!

V prodejně i eshopu

Provozovatelem obchodního domu je společnost CMI Melodia a.s., která souběžně vlastní i internetový obchod www.cmias.cz. Je tedy pouze na vás, kde se rozhodnete uskutečnit objednávku, jestli dáváte přednost osobní návštěvě a vyzkoušení hudebního nástroje – kytary, nebo jestli máte vybraný model a chcete si jej pohodlně objednat s doručením přímo na vaši adresu. V obou případech můžete využít služeb společnosti CMI Melodia a.s., která je specialistou na hudební nástroje a zároveň ověřeným obchodem nejen uživatelů portálu Heureka.cz.

V prodejně je pro vás připravena prezentace klasických, elektrických i basových kytar předních výrobců – Fender, Ashton, Yamaha, Pecka… Vybírat můžete malé kytary i kytary plné velikosti v různých cenových hladinách, v kterých si vybere zástupce, jak amatérské, tak i profesionální produkce. Samostatnou kytarou jsou pak zejména dětské kytary či kytary pro začátečníky. S výběrem vám ochotně poradí prodejní specialisté.

CMI plaza – naladěno pro vás!

Komentáře nejsou povoleny.