Malé kytary Yamaha

Nenechte se zmást, malé kytary Yamaha se řadí mezi kvalitní hudební nástroje, které často nabízí stejný výkon jako modely v plné velikosti. Tyto malé hudební nástroje byly a jsou vyráběny s ohledem na prvotřídní zvukové vlastnosti a hratelnost.

V dnešním článku si představíme dva modely „malých kytar“ a to Yamaha JR2S a Yamaha JR2. Mezi další kytary v této kategorii patří rovněž Yamaha APXT2, Yamaha JR1 či Yamaha GL1.

Yamaha JR2S

Model malé kytary JR2S je charakteristický masivní smrkovou horní deskou, díky které nabízí lepší tón a zvukovou projekci. Luby a zadní deska kytary jsou vyrobeny z mahagonového UTF (Ultra Thin Film). Toto provedení zajišťuje modelu JR2S jedinečný design, který se bude líbit každému. Kytara je dodávána včetně obalu.

Yamaha JR2

Co lze očekávat od modelu JR2? Malá kytara JR2 je kompaktní akustická kytara, která byla vytvořena na základech úspěšné a dlouho prodávané série kytar FG Yamaha.

Mezi hlavní přednosti patří kompaktní velikost a věrný akustický tón. Díky těmto vlastnostem je JR2 ideálním nástrojem, který lze použít prakticky kdekoliv, kde si budete chtít zahrát na kytaru. Jedná se např. o skvělý hudební nástroj pro hraní u táboráků, na cestách atp. Jak již bylo naznačeno, využít lze kdekoli si budete chtít zahrát.

Kytara JR2 nabízí mahagonovou povrchovou úpravu zadní desky a lubů s technologií ultra tenké povrchové úpravy (UTF = Ultra Thin Finish). I v tomto případě se model může pyšnit krásným vzhledem, který upoutá pozornost. Kytara je dodávána v odolném obalu.

Zdroj: Cz.yamaha.com

Komentáře nejsou povoleny.