Malý, ale šikovný zesilovač THR 100H Yamaha

THR 100H Yamaha

Uvažujete o nákupu nového kytarového zesilovače? Pak pro vás máme jeden tip, který je dobré zvážit. Naše doporučení vede k modelu Yamaha THR 100H. Tato kytarová hlava je novinkou v nabídce, která nabízí nízkou hmotnost, menší rozměry, ale bez jakékoliv úspory na straně kvality. Naopak, do rukou se vám dostane kvalitní zesilovač, který produkuje silný a univerzální zvuk.

Inženýři z Yamahy si opět dali záležet, aby nabídli svým zákazníkům to nejlepší. V současné době vyladili kytarové zesilovače k dokonalosti. Nové zesilovače jsou schopné dosáhnout nové úrovně kvality výkonu i při nízkých hlasitostech. A určitě se nebojte, že byste nic nepoznali. Stačí, když se připojíte a začnete hrát, rozdíl pak poznáte ihned a určitě budete spokojeni.

Ideální spojení s reproboxem THRC 112

Ikdyž je zesilovač THR 100H malý, stojí za to uvažovat o jeho partnerovi. Jako nejvhodnější kandidát se jeví reprobox Yamaha THRC 112, jenž nabízí perfektní vyvážení mezi čistotou, průrazností a vintage vřelostí zvuku. Hledáte-li ideální kombinaci pro vaši hudební produkci, pak máte před sebou takřka ideální kombinaci, kterou stojí za to zvážit. Obě komponenty jsou aktuálně skladem v obchodním domě CMI plaza, kde vám prodejní specialisté rádi sdělí bližší informace, případně předvedou oba přístroje v praxi.

Recenze zesilovače THR 100H Yamaha

Kdo jiný by měl poskytnout základní informace k modelu THR 100H, než samotný výrobce společnost Yamaha. Jaké jsou jeho přednosti? Co nabízí a čím se liší od jiných modelů? Podívejte se na tuto firemní videoprezentaci.

Komentáře nejsou povoleny.