Mandolína Kentucky KM-250

Mandolína Kentucky KM-250

Speciálním typem kytar jsou mandolíny. O značce Kentucky jsme se již na našem portálu zmiňovali. Dnes se podíváme na konkrétní model, který nese označení KM 250 a je dostupný i v českých obchodech a eshopech s hudebninami.

Ručně vyráběná mandolína

Objevte kouzlo celomasivní ručně vyráběné mandolíny Kentucky KM-250 ze série Deluxe. Své fanoušky hledá zejména u pokročilejších hráčů.

Horní deska je vyrobena z masivního prohýbaného německého smrku. Naproti tomu pro luby a záď byl jako materiál vybrán masivní alpský javor.

Díky takto zvoleným materiálům se dostavil výsledek v podobě rychlé odezvy nástroje a zejména bohatý zvuk, který se s věkem nástroje ještě zlepšuje.

Krk mandolíny je vyroben rovněž z masivního alpského javoru s napojením dovetail, které zajistí nejen tradiční vzhled nástroje, ale také skvělou hratelnost.

V obchodech mandolínu zakoupíte ve většině případů včetně luxusního silně polstrovaného polotvrdého povlaku s kapsou. Povlak má i popruh, takže je možné nosit mandolínu Kentucky KM 250 i na zádech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Jiné kytary a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.