Marshall JVM-1C

Sháníte kvalitní kytarový aparát, který by skvěle zapadl do vašeho studia, zkušebny či na klubové pódium? Pak zbystřete. Kytarové kombo Marshall JVM-1C je nejmenším z rodiny aparátů JVM. Jedná se o model, který vznikl v rámci 50 letého výroční edice Marshall! Pro zájemce je k  vyzkoušení i zakoupení v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Ačkoliv se jedná o malé kytarové kombo, tak rozhodně není „malé“ svými vlastnostmi a skvěle poslouží každému kytaristovi, který potřebuje vybavit svoji zkušebnu, studio nebo klubové pódium.

JVM-1C je kytarový aparát postavený na celolampovém principu. Naleznete v něm tři ECC83 a dvě ECC82. O přetavení výkonu 1 Wattu ve zvuk se stará 8palcový reproduktor Celestion G12E-60.

Model 1C se řadí mezi dvoukanálové verze. Nicméně i tak vám nabídne kompletní zvukové spektrum od průzračně čistého, až po silně zkreslený zvuk.

Přední panel

Přední panel kytarového komba JVM-1C obsahuje ovladače Volume pro čistý kanál a Gain a Volume zkresleného kanálu. Za nimi je umístěný společný ekvalizér, který je sestaven z ovladačů Bass, Middle a Treble. Dále zde naleznete potenciometr Presence a spínač Resonance, který poslouží pro bližší úpravu zvuku.

Zadní panel

Zbylé prvky pak naleznete na zadním panelu. Jedná se o vstup pro footswitch, linkový výstup se simulací reproboxu a vstup a výstup efektové smyčky.

Modelová řada Marshall JVM nabízí aparáty, které vám nabídnou onen nekompromisní zvuk, kterým je Marshall proslulý. Pokud při své produkci využijete aparáty Marshall, pak nemusíte mít obavy, že nebudete slyšet!

Videoprezentace

Podívejte se na kytarové kombo JVM-1C v praxi.

Koupit jej můžete např. v internetovém obchodě Cmias.cz – http://www.cmias.cz/eshop-kategorie-kytarove-aparatury.html.

Komentáře nejsou povoleny.