Marshall SL-5

Marshall SL-5

Slashe, bývalého kytaristu oblíbené skupiny Guns&Roses, jistě nemusíme dlouho představovat. Je autorem mnoha hitů, které zná snad každý. A právě ve spolupráci s ním, připravila společnost Marshall nové celolampové kytarové kombo, které nese označení SL-5 Slahs Signature.

Jedná se o model dvoukanálového komba (disponuje kanály Clean a Overdrive). Mezi další důležité vlastnosti tohoto modelu patří mimo jiné i to, že je možné ovládat výšky, středy a basy. Rovněž je zde vestavěn Digital Reverb vysoké studiové kvality. Stejně jako tomu bylo u starších modelů vintage Marshall komb, tak i zde jsou k dispozici 2 vstupy. Jeden vstup, který nabízí vyšší senstivitu (+6db oproti druhému vstupu) a druhý naopak s nízkou sensitivitou. Právě tuto specifikaci si vyžádal sám Slash, aby tak získal širší paletu zvuků.

Špičkový reproduktor je součástí komba

V kombu je osazen jeden 12 palcový reproduktor Celestation Vintage 30, který je podle Slashe ten nejlepší na světě, protože nabízí velmi přesný styl hudby. „Když zapojíte mého Les Paula do mého Marshalla, je to prostě perfektní kombinace. Získáte ten hezký teplý a hutný zvuk.“, popisuje Slash.

Zadní panel

Na zadní panel byl dodán přepínač, s jehož pomocí můžete snížit výkon z 5W až na 1W. Jednodušše přehodíte lampy EL34 z Pentody na Triodu, a pak již můžete pohodlně a v klidku hrát, aniž byste rušili své okolí příliš velkým hlukem.

Pretentační video

Podívejte se na video od firmy Marshall, kde je vidět tato kytarová aparatura v akci. Marshall SL-5 – kombo, které nabízí to nejlepší!

Komentáře nejsou povoleny.