Metalové Véčko: Jackson JS32 Rhoads RW

Jackson JS32 Rhoads RW

Metalové kytary ze série JS nabízí klasický jacksonovský look a feel, který je obohacený o řadu moderních prvků. Pořídit si kytaru Jackson zkrátka nikdy nebylo snazší. Model je dostupný v eshopu Hudebni-obchod.cz.

Tělo kytary Jackson JS32 Rhoads RW je vyrobeno z lipového dřeva. K němu je pak přišroubovaný javorový krk s grafitovým zpevněním výztuhy. Palisandrový hmatník nabízí kombinovaný rádius, který se směrem k tělu zplošťuje. Díky tomu je ideální pro sekání riffů v nižších a divokému shreddingu ve vyšších polohách.

Na hmatníku nalezneme 24 pražců velikosti Jumbo. K orientaci na hmatníku poslouží typické žraločí ploutve. Menzura nástroje odpovídá rozměru 648 mm. Šířka nultého pražce je 43 mm.

Kytary Jackson z této metalové série JS jsou výborné i z pohledu poměru ceny a výkonu. Pokud vás zaujaly, není nic snazšího, než si je vyzkoušet v některé z prodejen. Příkladem, kde jsou skladem (informace k 26.2.2020), je obchodní dům s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové. Případně můžete přímo objednat v eshopu Hudebni-obchod.cz.

Komentáře nejsou povoleny.