Moderní trsátka DAVA

Společnost CMI Melodia a.s. (provozovatel internetového obchodu Cmias.cz) rozšířila svoji nabídku hudebních nástrojů a hudebnin o nové produkty v kategorii kytarových trsátek. Určitě si nenechte ujít novinku, kterou jsou produkty od značky DAVA. Jedná se o nejmodernější kytarová trsátka na trhu.

Kytarová trsátka jsou dodávána ve dvou provedeních Grip Tips a Jazz Grips. Jedná se o trsátka, která jsou vyráběna v USA. Aktuální cena těchto kytarových trsátek činí 15,- Kč s DPH / kus.

Opravdová revoluce

Nové Grip Tip od firmy Dava představují revoluci zejména v designu kytarových trsátek. Pro výrobu byla použita patentovaná technologie. Díky tomu vyrobila DAVA trsátka, která umožňují kytaristům měnit tvrdost trsátka „za pochodu.“ Jak na to? Pro větší tvrdost uchopte trsátko na třetí drážce. Pokud chcete hrát měkké, hladké rytmické tóny, pak chytněte trsátko u první drážky.

Co za tí stojí? Podstatou je unikátně zpracovaná guma pro jedinečný pocit ze hry a odolná, poddajná špička kytarového trsátka.

Nový design

Pro tato trsátka byl použit nový tzv. ‘eight circle’ design. Díky tomu jsou kytarová trsátka snadno identifikovatelná – nyní nejen zvukově, ale i vzhledově.

Abychom to shrnuli. Trsátka Dava jsou v současnosti nejpokrokovější a nejmodernější kytarová trsátka na trhu.

Modely trsátek Dava jsou speciálně designovány tak, aby umožnili kytaristům větší požitek ze hry, expresivnější, dynamičtější projev a unikátní zážitek.

Kytarová trsátka můžete zakoupit buď online v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v kamenné prodejně (obchodním domě) CMI plaza v Hradci Králové.

Komentáře nejsou povoleny.