Multiefekt Line6 POD Go Wireless

Multiefekt Line6 POD Go Wireless

Výrobce Line6 představuje novinku, kterou je kytarový multiefekt s označením POD Go Wireless, který je určený pro elektrické kytary. Aktuálně je to v celém světě složitější s dodávkami (obecně u nástrojů, ale i jiných produktů), nicméně tento model by měl být prozatím k dostání cca do 14 dnů od objednání (v případě, že jej eshop nemá skladem). Situace se však může měnit, proto je dobré si toto ověřit u svého prodejce.

Co tento model nabízí?

Multiefekt Line6 POD Go Wireless disponuje více než 300 efekty a modely Helix, M-Series a Legacy products. Pro svoji produkci můžete využít až 6 simulací zesilovačů, boxů a efektů, včetně looperů a simulací kytarových reproboxů. Včetně oblíbeného Relay G10TII transmitteru. Ve výbavě nechybí ani Expression pedál.

Zmíněný kytarový multiefekt je kompaktní a snadno přenosný, což jistě ocení nejeden kytarista. Výrobce v tomto směru vsadil na odlehčený design. Pro maximální využití je k dispocizi volně stažitelná aplikace Free POD Go Edit.

Multiefekt Line6 POD Go Wireless

Technická specifikace

Přikládáme i technické parametry, které vás jistě k tomuto modelu zajímají:

  • Ovládání: Interbal, Cents, Delay, Shiftlevel, Mix, Menu, Save, Volume
  • LED: 8x
  • Displej: 4,3″ barevný LCD
  • Přepínače: Up, Down, A, B, C, D, Mode, Tap/Tuner
  • Připojení: Guitar In (1/4″ Jack), EXP 2/Footswitch (1/4″ Stereo Jack), Send & Return (2x 1/4″ Jack), Main Out Left & Right (1/4″ Jack), Amp Out (1/4″ Jack), Sluchátka (1/4″ Jack), USB-B, konektor pro napájecí zdroj (9V – součástí balení).
  • Rozměry: 35,6 cm x 22,5 cm x 9,5 cm

Promovideo od výrobce

Podívejte se na promo video od firmy Line6 k jeho novince POD Go!

Komentáře nejsou povoleny.