MyCello, violoncello vytištěné na 3D tiskárně?!

MyCello

Společnost Sensio.cz s.r.o. spouští v květnu kampaň na crowdfundingové platformě Kickstarter se světově unikátním produktem – MyCello, violoncello vytištěné na 3D tiskárně. Cílem je získat částku pro rozjezd výroby a nabídnout tak jedinečné MyCello do celého světa.

Rádi bychom představili všem milovníkům klasické hudby, čistých, tichých, ale zároveň zvučných tónů, hudební nástroj MyCello, jedinečnou revoluci zvuku, tvaru a adaptace.

Dřevěné smyčcové nástroje, jak je známe, jsou s námi již více než 400 let. Zvuk violoncella je krásný a nezaměnitelný. Nesnažíme se je nahradit, naopak přicházíme s revoluci, která kombinuje to nejlepší z klasického a elektrického cella.

MyCello je unikátní elektrické violoncello tištěné na 3D tiskárně se spoustou zajímavých funkcí. Své MyCello můžete snadno upravovat, opravovat i vylepšovat a díky jeho variabilitě ho uzpůsobit přímo vám na míru. MyCello je volba srdcem, ale i rozumem. Pokud chcete 100% unikát dle vašich představ, MyCello je pro vás tou správnou volbou.

Má široký rozsah zvuku. Jeho tichý akustický zvuk si užijete nejen doma, ale také s ním po připojení do reproduktorů můžete ohromit celou koncertní halu. Tělo cella je speciálně upraveno pro potřeby hudebníka tak, aby nepřekáželo a nerušilo ho při hře. Nástroj je velice lehký, snadno přenosný, dokonce i při jízdě na kole vám nebude překážkou. S MyCellem si
můžete vytvořit svůj nástroj snů. Barva, velikost, počet strun (dle zájmu je možné vyrobit mimo 4 strunného cella také 5 nebo 6 strunné), to vše je na vás spolu s dalšími funkcemi, které by vám mohly usnadnit požitek ze hry, jako je držák na smyčec, mobil a spoustu dalších.

„Hra na violoncello je mou vášní. Vždy jsem si přál mít možnost hrát doma dlouhé hodiny, aniž bych svou hrou vyrušoval sousedy či mou rodinu. Chtěl jsem tedy nástroj, který mi to umožní, a zároveň bude lehký, snadno přenosný a zároveň dostatečně zvučný. Velice rychle jsem zjistil, že na trhu žádný takový nástroj není dostupný. A tak jsem se rozhodl ho vytvořit cello bez kompromisů. Mám to štěstí, že spolupracuji se skvělými a nadanými lidmi, kteří se ihned naplno do projektu zapojili se mnou, a také, že máme k dispozici 3D tiskárny pro testování a výrobu MyCella.“ dodává ke své vizi Ondřej Kratochvíl, člen týmu MyCello.

Po měsících vývoje a zdokonalování je to konečně tady. Revoluce nejen zvuku a tvaru, ale také adaptace. Popusťte uzdu fantazii a uzpůsobte si MyCello dle svých představ. MyCello dá vaší hudbě nový rozměr.

Tisková zpráva, tým MyCello

Komentáře nejsou povoleny.