Nakupujte kytary v novém eshopu

Hudebni-obchod.cz představil nový kabát

Možná patříte mezi zákazníky eshopu Hudebni-obchod.cz, nebo jste o něm již slyšeli. Poslední dobou se potýkal s již zastaralým designem. Tomu je však konec. Do nového roku 2017 totiž vstoupil s novým moderním kabátem, který jistě potěší každého hudebníka. Takže nyní můžete zakoupit například novou kytaru či kytarové příslušenství v pohodlném a příjemném online prostředí.

Celou záležitost jsme diskutovali i s provozovateli eshopu, kteří na základě zpětné vazby od svých zákazníků věděli, že je nejvyšší čas na změnu. Úpravy byly cíleny zejména s ohledem na zpřehlednění nabídky a popisků u jednotlivých hudebních nástrojů. Přehlednější je zároveň i stránka s výsledky vyhledávání.

Testovací režim

Vzhledem k tomu, že eshop v tomto kabátě byl spuštění na konci prosince 2016, tak stále ještě probíhá jakési „zahřívací“ období, kdy je třeba v ostrém provozu odhalit některé nedostatky, takže provozovatelé jistě budou rádi i za vaši zpětnou vazbu, pokud objevíte nějaký problém, nebo budete mít námět na vylepšení.

Zákaznický účet

Postupně se eshop doupraví i tak, aby byl co nejvíce přívětivý k mobilním zařízením, což v současnosti představuje zásah zejména do stromu kategorií a pomocných menu, dle kterých se návštěvník eshopu pohybuje. Oproti staré verzi je pak v plánu i možnost registrace zákazníka, který pak bude mít pod svým účtem přehled o svých objednávkách.

Komentáře nejsou povoleny.