Nikdy nic nevzdávejte

Nikdy nic nevzdávejte

Nadpis článku jedině podtrhnout. V životě každého z nás nastanou situace, kdy si říkáte, že to nezvládnete, proč vy atp. Ale tím, že k věcem budeme přistupovat negativně, tak je nevyřešíme, ale spíše docílíme toho, že se problémy prohloubí a to je špatný přístup. Mysleme pozitivně. Snažte se najít řešení – ono totiž vždy nějaké existuje!

Za každou cenu bojujte

Podívejme se na praktickou ukázku. Tento člověk se narodil bez rukou, ale nic nevzdával a postupem čase se naučil vše potřebné ke svému životu a nejen to. Stal se z něj i kytarista. Ano i bez rukou! Nevěříte, pak se podívejte na video umístěné v našem článku. A až si někdy budete říkat, že něco nejde, tak si na toto video vzpomeňte a bojujte, ať už je před vámi cokoliv.

Bezruký kytarista

Že vám to přijde nemožné? Nic není nemožné. Zkrátka, když si jdete za svým a nic nevzdáváte, tak jsme schopni dosáhnout prakticky čehokoliv. Třeba i toho, že nebudete potřebovat ke hře na kytaru ruce, ale vystačí vám nohy. Na videu je vidět, že takto zvládá i řízení auta a další běžné lidské činnosti.

Komentáře nejsou povoleny.