Noty pro kytaru

Sháníte-li noty pro kytaru, můžeme doporučit portál Enoty.eu, kde naleznete noty i pro jiné hudební nástroje. Možná znáte nějaký jiný portál, kde rádi nakupujete. Pokud ano, kontaktujte nás a my jej rádi „zrecenzujeme“, aby se o něm dozvěděli i další uživatelé.

Popravdě řečeno eshop není zrovna v TOP grafické kvalitě, ale pro uživatele je často důležitý obsah, než celkový vzhled. V tomto případě je to i o cenách, zda eshop dokáže nabídnout noty za přijatelné ceny oproti konkurenci.

Vstoupíte-li na stránky, je pro vás připraveno klasické levé menu, kde naleznete rozdělení not podle hudebních nástrojů – noty pro kytary, bicí, klavíry, keyboardy… dále pak zpěvníky, či jinou hudební literaturu.

Pokud zůstaneme u kytar, tak se nabídka rozdělí na noty pro klasické kytary a noty určené pro basové kytary. Dále je pak vlevo k dispozici i další filtrování podle toho, zda se má jednat o české texty, pro jaký hudební styl, jaké hudební obsazení atp.

Filtrování samo o sobě je dobrá věc, ale u eshopu mi chybí trochu více přehlednosti a uživatelské přívětivosti. Ocenil bych přehlednější menu, zejména v případě, kdy se prokliknu do nějaké konkrétní podsekce. Vše souvisí s tím, co jsem říkal na začátku, že bych eshop rád viděl v nějakém novém modernějším kabátu. Myslím, že by to prospělo i kvůli tomu, že se provozovatelé zaměřují rovněž na zahraniční trh – polská a anglická mutace.

Třeba již na pozadí připravují nový design a nové vlastnosti, které ocení zejména uživatelé – potenciální klienti. Přecijen konkurence je mnoho a na eshopu je třeba neustále pracovat a vylepšovat ho po všech stránkách.

Přejeme provozovatelům Enoty.eu hodně zdaru a nových zákazníků.

Komentáře nejsou povoleny.