Nové kytary v CMI plaza

Obchodní dům CMI plaza resp. společnost CMI Melodia a.s. představila v poslední době několik novinek na trhu kytar. Veškeré tyto novinky je možné si osobně prohlédnout v Hradci Králové v již zmíněném obchodním domě CMI plaza.

Jaké kytary na vás čekají? V prvé řadě se jedná o unikátní modelingové kytary z dílny společnosti Line 6. Zajímavou novinkou je bezesporu i cestovní skládací akustická kytara Voyage Air Guitar.

Modelingové kytary

Ve spolupráci se společností Line6 vám nyní můžeme představit dvě novinky – modelingovou kytaru Variax JTV 59 a Variax JTV 69. Jedná se o elektrické kytary vhodné pro profesionální hráče.

Variax James Tyler JTV 59

Prvním modelem je kytara Line 6 Variax James Tyler JTV 59. Jedná se o model kytary ve tvaru Les Paul s mahagonovým tělem a javorovou vrchní deskou a s mahagonovým krkem s palisandrovým hmatníkem. Co je na této kytaře unikátní? Díky speciálnímu kabelu, s kterým se můžete propojit s dalším Line6 zařízením (např. s multiefektem Line 6 POD HD 500 a lampovým aparátem Line 6 DT 50 112), získáte možnost využít až 28 simulací nástrojů. Co víc? Během několika málo vteřin nastavíte odlišné ladění kytary snadným přepnutím potenciometru.

Variax James Tyler JTV 69

Kytara Variax James Tyler JTV 69 s tělem z olše, s krkem z javoru a hmatníkem z palisandru disponuje kromě unikátních simulací zvuků mnoha druhů elektrických kytar, akustických kytar a dalších nástrojů (navíc s možností okamžitého přeladění) i speciální sadou snímačů Alnico-humbucker (u kobylky) a „Vintage“-singlecoil snímači (střed a u krku) pro opravdu zajímavý „vintage“ zvuk.

Cestovní akustická kytara

Plánujete delší výlet a rádi byste si i přesto s sebou vzali svoji vlastní akustickou kytaru? Klasická akustická kytara však zabírá poměrně dost místa. My však pro vás máme řešení v podobě novinky mezi cestovními kytarami. Jedná se o model skládací akustické kytary Voyage Air Guitar (VAOM 02). Tuto akustickou kytaru (ve tvaru OM) se smrkovou přední deskou a zadní deskou a luby z mahagonu si, díky inovativnímu skládacímu mechanismu – ve spoji krku s tělem, můžete nyní vzít kamkoliv s sebou. Navíc pro vás máme dárek. K akustické kytaře nyní dodáváme zdarma i měkké polstrované pouzdro.

Komentáře nejsou povoleny.