Nové řady elektrických kytar Stagg

Stagg je poměrně novou značkou na trhu s hudebními nástroji. Založena byla v roce 1995. Nicméně to není důvod, proč by měla být stranou médiím. Zvláště, když se prezentuje vysoce kvalitními produkty, které si oblíbila celá řada muzikantů. Na začátku roku 2013 představila nové řady elektrických kytar, které si zde ve stručnosti představíme.

Stagg je belgická firma, která se zaměřuje na hudební nástroje vyráběné dle návrhů zkušených odborníků. Firma si je vědoma velkých nároků ze strany muzikantů, proto dbá na vysokou kvalitu svých produktů. Díky tomu dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky hudebníků.

Stagg má poměrně široký záběr své produkce. Do sortimentu spadají hudební nástroje od žesťových a dřevěných dechových nástrojů, přes všechny druhy kytar (včetně elektrických kytar) a dalších strunných nástrojů, až k bicím nástrojům (bubnům) a perkusím.

Co je nového?

Jaké novinky přinesl začátek roku v oblasti elektrických kytar značky Stagg? Firma představila nové řady elektrických kytar. Které to jsou?

Jak je uvedeno na stránkách firmy Stagg – „Kytary Stagg SES50M Slowhand svým retro stylem připomínají dobu, kdy Eric Clapton exceloval svými pomalými bluesovými sóly, díky nimž získal přezdívku slow hand.

Druhou novinkou jsou elektrické kytary Stagg SEU30 Heavy Ultra, které na první pohled zaujmou svým moderním vzhledem. A právě vzhled kytar už sám o sobě mnohé napoví.

Máte metalovou kapelu? Pak si určitě prohlédněte nové kytary Stagg SEH30 Heavy Hammer a Stagg SEO30 Heavy Osin. Uvidíte, že vás nadchnou.

Zmíněné nové elektrické kytary Stagg jsou již na našem trhu. Pro více informací kontaktujte svého prodejce.

 

*Veni, vidi, citharizo – latinsky Přišel, viděl, zahrál na kytaru

Komentáře nejsou povoleny.