Novinka: Slim kytara Ashton SL20EQ TSB

Akustická kytara slim Ashton SL20EQ TSB

Hudebni-obchod.cz představuje jednu z novinek pro rok 2018. Tou je skvělý model akustické kytary, která je vhodná na cesty. Nebudeme vás dlouho napínat. Touto novinkou je Ashton SL20EQ TSB, nyní dostupný za 2.790,- Kč s DPH (leden 2018).

Skvělá cestovní kytara

Ashton SL20EQ TSB je elektroakustická westernová kytara s kovovými strunami a tenčím tělem. Když se podíváte na její tvar (typudreadnought) tak vám jistě neuniknou užší luby. Právě to je důvod, kvůli kterému je kytara vhodná pro menší hráče, nebo ji výrobce doporučujeme jako ideální nástroj na cesty.

Odolný SmartWood

Nová kytara od Ashtonu resp. vrchní deska je vyrobena ze smrku. Deska je doplněna o javorový krk s výztuhou. Pro hmatník byl vybrán SmartWood, materiál, který je náhradou palisandru. Jeho výhodou je větší odolnost proti změnám vlhkosti a teploty. Vše pak doplňuje chromovaná ladící mechanika.

Chci si ji koupit…

Zaujal vás tento model nové akustické kytary značky Ashton? Uvažujete o nákupu? Výborně, pak vyražte do eshopu Hudebni-obchod.cz, kde je kytara skladem prozatím v dostatečném množství. Získejte kytaru se skvělým poměrem ceny a výkonu!

Komentáře nejsou povoleny.