Novinky: Elektrické kytary Les Paul Epiphone

Elektrické kytary Les Paul Epiphone

Už jste viděli nové modely elektrických kytar značky Epiphone typu Les Paul? V hudebním obchodě CMI plaza na vás čekají skladem novinky ze sérií Special, Studio a Standard. Přijeďte si je vyzkoušet do Hradce Králové.

Cena již od 3.790 Kč

V CMI plaza jsou k vidění hned čtyři nové modely, které se cenově pohybují od nejlevnější elektrické kytary ze série Special (3790,- Kč s DPH), až po aktuálně nejdražší model ze série Standard Plus (14590,- Kč s DPH).

Ve všech případech je můžete zakoupit jak v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové, tak na eshopu Cmias.cz, kde vám budou doručeny zdarma v rámci České republiky. Aktuální nabídku tohoto typu kytar naleznete zde.

Epiphone Les Paul Special VE WLV

Jedná se o cenově nejvýhodnější model z novinek elektrických kytar Epiphone Les Paul. I přes nižší cenu získáte opravdu kvalitní nástroj s výtečným vintage designem v barvě Vintage Worn Walnut. Kytara disponuje topolovým tělem, který je doplněn o mahagonový krk a palisandrový hmatník.

Epiphone Les Paul Special VE WLV

Pro tyto kytary je typická kombinace snímačů H-H. Nechybí proto ani u zmíněného modelu, konkrétně v provedení 1x Epiphone 700T a 1x Epiphone 650R. Oba snímače lze ovládat Volume potenciometrem a ovladačem Tónové clony. Přepínání mezi snímači je třípolohové.

Kompletní specifikaci a případné další informace a dotazy získáte buď v prodejně CMI plaza, nebo v eshopu Cmias.cz.

CMI plaza – naladěno pro Vás.

Komentáře nejsou povoleny.