Online hra na kytaru

Online hra na kytaru

Čas od času se jistě nudíte, ať už doma, nebo ve škole, případně i v práci… Pokud máte rádi kytary a máte k dispozici připojení k internetu, pak byste se mohli odreagovat a pobavit pomocí online kytarových přehrávačů. Dnes vás odkážeme na dva projekty, kde si můžete v klidu zabrnkat jen s pomocí myši či klávesnice.

Google Guitar

Prvním z nich je projekt Google Guitar. Právě na této specializované stránce si můžete nejen vyhledávat webové stránky, ale také si online zahrát na kytaru. Interaktivní kytara nabízí mimo jiné i možnost si svoji skladbu nahrát s tím, že se vám vygeneruje odkaz, který můžete sdílet se svými přáteli, aby si i oni poslechli skladbu, kterou jste s pomocí této interaktivní kytary zahráli. Poměrně zajímavé a myslíme si, že i málo známé, alespoň my jsme se o tom dozvěděli náhodně cca před týdnem…

Adams Guitar

Podobný nástroj můžete nalézt i na webu adamsguitar.com. Sice není až tak vychytaný, ale pro chvilku pobavení jistě dostačující. Vybrat si můžete ze tří typů kytar a pohybem kurzoru myší si zabrnkat. Oproti Google verzi chybí ovládání přes klávesnici, což je škoda, protože na Google je pak možné znát přesné kombinace kláves a opravdu si „pěkně zahrát“.

Znáte i jiné online nástroje? Budeme rádi, když se nám s nimi pochlubíte třeba na našem Facebook profilu.

Komentáře nejsou povoleny.