Originální dárek pro kytaristy

Hledáte originální dárek k Vánocům? Máte rádi hudbu? Co takhle stylová stolička pro kytaristy se sedákem ve tvaru elektrické kytary?! Tento a mnohé další hudební dárky naleznete v nabídce internetového obchodu Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje.

Nejste-li milovníkem nakupování na internetu, nevadí. Stačí, když navštívíte obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové a i zde máte možnost vybírat z široké nabídky hudební dárků, které si můžete přímo na místě prohlédnout a vyzkoušet. Kromě dárků jsou zde vystaveny hudební nástroje od více jak sto výrobců z celého světa. To už stojí za výlet, co říkáte?

Face Guitar Stool

Face Guitar Stool – ano přesně tak  je pojmenována zmíněná originální kytarová stolička, kterou doporučujeme v úvodu našeho článku. Jedná se o elegantní a designově zdařilo kytarovou stoličku ve tvaru elektrické kytary. Vysoká otočná barová stolička pro kytaristy s lesklým povrchem a pohodlným stupínkem pro nohy.

Kytarovou stoličku můžete objednávat např. jako vánoční dárek a to za cenu 2.590,- Kč s DPH (Cmias.cz, prosinec 2012).

Určitě je na místě zde zmínit i to, že kromě kytarového příslušenství, můžete objednávat i kytary různých typů (elektrické, basové, klasické, jumbo, dreadnought atd.) od předních světových výrobců.

Komentáře nejsou povoleny.