Pecka guitars

Jste začínající kytarista a hledáte vhodný model kytary za přijatelnou cenu? Pak si nenechte ujít novinku na hudebním trhu resp. trhu s kytarami. Jedná se o kytary Pecka guitars, které jsou vhodné zejména pro začínající hráče a to za bezkonkurenční ceny.

Pecka guitars designed in Czech Republic jsou dostupné např. v internetovém obchodě Cmias.cz, Hudebni-obchod.cz, ale také v obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové.

Kytary šité na míru začátečníkům. Pod značkou Pecka naleznete klasické kytary, dreadnoughty, dvanáctistrunné kytary, elektroakustické kytary, ale i celou řadu příslušenství (trsátky, stojany, ladičky, stoličky, metronomy, lampičky…).

Bezkonkureční ceny

Skvělou zprávou pro všechny začínající kytaristy je i cena, za kterou se tyto kytary začínají prodávat. Nová značka na trhu Pecka guitars resp. kytary této značky lze zakoupit již za cenu 990,- Kč s DPH (v tomto případě se jedná o model klasické kytary velikosti 1/4, který je určený pro děti ve věku 2-5 let).

Nejvyšší model – akustická kytara Pecka DP-210S (v bílém barevném provedení) – je dostupný za cenu 3.490,- Kč s DPH (cena platná v eshopu Cmias.cz, září 2013).

Kytary Pecka to je skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Jistě osloví i vás. Chcete-li je vidět osobně, můžete navštívit obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové, kde jsou tyto kytary skladem s možností osobního vyzkoušení.

Komentáře nejsou povoleny.