Pecka pro začínající hudebníky

Elektroakustická kytara Pecka DPF-19CEQ

Začínáte s hrou na kytaru. Pak oceníte opravdovou pecku na trhu s hudebními nástroji pro začínající hudebníky. Model elektroakustické kytary Pecka DPF-19CEQ je ideálním nástrojem pro začínající kytaristy, kteří hledají výborný poměr ceny a výkonu. K dispozici je ve třech barevných provedeních. Kytara je dodávána včetně povlaku (tuto informaci si však ověřte u vašeho prodejce, může se to lišit v závislosti na nabídce daného obchodu).

Provedení kytary

Model Pecka DPF-19CEQ je elektroakustickou kytarou typu dreadnought (čili tzv. westernová kytara), která je cílena právě pro potřeby začínajících kytaristů, aby se mohli snadno a rychle naučit hře na tento typ hudebního nástroje.

Zmíněný model kytary se aktuálně pohybuje těsně nad hranicí dvou a půl tisíce korun (stav pro období březen 2015). A díky svému kvalitnímu provedení se tak jedná o nástroj se skvělým poměrem ceny a výkonu v dané kategorii.

Nyní k samotnému provedení kytary. Pro vrchní desku kytary byl zvolen žíhaný jasan s výraznou kresbou. Pro luby a záď pak linden. Kytara se tak pyšní i poměrně zdařilým designovým provedením, což jistě není na škodu. V tomto směru si můžete vybrat hned ze tří barevných variant –  CS (třešňový burst), TBL (transparentní modrá), TR (transparentní červená).

Hmatník a kobylka kytary je pak v provedení palisandr. Kytara je osazena jack výstupem (součástí balení je kromě povlaku i kabel typu jack-jack), snímačem a ekvalizérem EQ505R (basy, středy, výšky a hlasitost). Milovníky designu jistě potěší i přítomnost ozdobné rosety.

Kde koupit?

Kytara je dostupná například v internetovém obchodě www.cmias.cz/kytary a to za cenu, která byla uvedena na začátku našeho článku.

Komentáře nejsou povoleny.