Pecková cena kytary v CMI plaza

Akustická kytara Pecka DPF-190C

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové asi není třeba blíže představovat. Pokud se zajímáte o hudební nástroje, musí vám být tato hudební prodejna více než známá. A u kytaristů to platí dvojnásob. V příjemném prostředí naleznete bohatou nabídku různých modelů kytar od předních výrobců, z které si vybere začátečník i profesionál.

Akustika pro začínající hráče

My se dnes podíváme na model kytary určený pro prvně jmenovanou skupinu. Akustická kytara značky Pecka s označením DPF-190C je šitá na míru potřebám začínajících kytaristů. Ti ocení kromě zpracování i cenu, která je rovněž velmi příjemná. Právě tuto kytaru si můžete navíc vyzkoušet na živo v prodejně CMI plaza.

DPF-190C

V obchodním domě CMI plaza si můžete tuto kytaru zároveň zakoupit i ve výhodném setu s doporučeným příslušenstvím. V jednom „balíčku“ tak zakoupíte vše potřebné pro váš start do kytarového světa!

Western kytara

Pecka DPF-190C je akustickou kytarou typu dreadnought (western) s výkrojem. Kytara, která nabízí suprový poměr ceny a výkonu. Povedené je i její designové zpracování. Vrchní deska je vyrobena z žíhaného jasanu s výraznou kresbou dřeva. Pro luby a záď byl zvolen jasan. Vše doplňuje palisandrový hmatník a kobylka. Oko potěší i ozdobná roseta.

Pro kompletní specifikaci doporučujeme navštívit obchodní dům CMI plaza!

Prezentace kytary Pecka DPF-190C

Jste začínající hráč na akustickou kytaru? Pak by vás měl tento model zaujmout. Pecka DPF-190C je ideální pro začátečníky. Poutavá kytara za peckovou cenu!

Komentáře nejsou povoleny.