PF 2016

PF 2016

Vážení a milý, zítra je Štědrý den, a tak vám chceme popřát klidné vánoční svátky v kruhu rodinném, štědrého Ježíška a hlavně hodně radostí. Zapomeňte alespoň na chvilku na starosti běžných dní a užijte si poklidnou atmosféru Vánoc.

Samozřejmě přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky i do nového roku 2016. Věřme, že bude v mnoha směrech lepší, než současný rok 2015 a nebudou nás v životě provázet žádné katastrofy. Život si máme užívat plnou mírou a ne se bát, co se kde může stát. To rozhodně není cesta, kterou bychom se jako lidé po celém světě měli ubírat.

PF od Petra Žáčka

Jedno z prvních PF 2016 s tématikou kytar, které jsme objevili na internetu – portálu YouTube bylo níže uvedené od Petra Žáčka. Takže za jeho první místo jej umisťujeme ke shlédnutí i zde a za všechny děkujeme, je to milé a vždy potěší, že někdo takto veřejně popřeje hudební formou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.