PF 2021

PF 2021

Rádi bychom vám touto cestou popřáli hodně zdraví a radostí do nového roku 2021. Doufejme, že bude v mnohým směrech lepším než ten současný, kterému již odbývají poslední hodiny…

Každým rokem se lidé rozhodují o tom, jaké cíle si pro následující rok stanoví. Letos to bude zřejmě u většiny z nás to, abychom se dostali do normálních kolejí lidského života, bez omezení, zákazů a výjimek.

Rok 2020 = Koronavirus

Koronavirus se navždy zapíše do dějin a to zejména v roce 2020, který byl světovou pandemií výrazně ovlivněn. Různá omezení se dotkla snad každého člověka na světě.

Abychom ale nezůstali pouze u této nemoci, tak si pojďme dát i jiné cíle. Zdraví je samozřejmě na prvním místě, ale předsevzetí se dávají hlavně na jiné činnosti či aktivity, které dokážeme přímo ovlivnit.

Novoroční předsevzetí

Co třeba naučit se hru na kytaru, nebo u těch, kteří s ní již mají zkušenosti, tak si dát za cíl výuku konkrétních písniček dle obtížnosti, kterou jste schopni dotáhnout.

Předsevzetí nejsou o tom dát si megalomanské cíle, ale takové, které jste schopni dosáhnout. Je třeba najít kompromis mezi nedosažitelnými cíli a takovými, které zvládnete splnit bez větších obtíží.

Závěrem ještě jednou přejeme hodně zdraví, trpělivosti a úspěchů v roce 2021.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.