PF 2024

PF 2024

I v letošním roce jsme velice potěšeni, že jsme obdrželi přání do nového roku od Tomáše Valáška, který v rámci své kytarové školy nabízí jak online kurzy, tak i individuální lekce.

I my se přidáváme k přání pevného zdraví do nového roku 2024, který doufejme bude v mnoha směrech lepší než ten předchozí. Resp. lepší, než posledních několik let zpátky, kdy nás ovlivňovaly věci, které bychom raději z našich životů vymazali (koronavir, válečné konflikty, růst cen energií…).

Vážení, vkročte do nového roku úspěšně a pozitivně. Nenechme se ovlivnit médii, ani politickou reprezentací, kde ani v jednom případě nejde o to, jak se v zemi máme, ale o to, jak z toho budou profitovat oni sami. Média se pouze honí za senzací, aby se klikalo na články za každou cenu. Politici se naopak chtějí udržet co nejdéle u svých korýtek a je jim víceméně jedno, jestli ve vládě, nebo v opozici – to už je pak jen taková hra na nás občany, kdy na veřejnosti vystupují kriticky, ale návrhy řešení a zodpovědnost za ně, to už bychom po nich chtěli moc…

Závěrem slíbené PF od Tomáše Valáška

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.