Poslouchejte CD

FIlmnaDVD

Pod pojmem audio nahrávky si většina lidí představí především hudbu. Hudba je uměleckým projevem naší duše, který ocení široké publikum. Hudba nás povznáší, dokáže vyjádřit naši náladu a emoce. Hudebních žánrů existuje nespočet, každý interpret vkládá ho svých skladeb svou osobnost, takže někdy lze jen těžko charakterizovat, ke kterému žánru se vlastně řadí.

Mladší generace obvykle tíhnou spíš k mladším interpretům, jednou z výjimek je určitě slovenská kapela Elán s frontmanem Jožo Rážem. Skupina patří k nejznámějším u nás už od roku 1984, kdy poprvé vyhrála československého zlatého slavíka. Skupina vyprodukovala velké množství hitů a stále nahrává a koncertuje. Jejím nejnovějším přírůstkem je album Živých nás nedostanú, jehož remasterovanou verzi si nyní můžete zakoupit v internetovém obchodě FilmnaDVD. Album obsahuje navíc CD z posledního koncertu z 28. října z Bratislavy a dále novou skladbu Z tričiek zúri Che Gu-evara. Opět se můžete těšit na nesmrtelnou spolupráci Joža Ráže s Vašem Patejdlem a dalšími členy skupiny Elán.

Kapela Green Day rovněž nepatří k nejmladším skupinám, tato americká punk rocková kapela spolu hraje již od roku 1986 a dnes patří ke komerčně nejúspěšnějším rockovým kapelám světa s prodejem přes 75 milionů desek. Nejnovější album s názvem Revolution Radio navazuje na trilogii ¡Uno! – ¡Dos! – ¡Tré! a můžete si jej pořídit tradičně na CD nebo LP.

Zejména pro starší generace je určeno poslední album Marty Kubišové s názvem Soul. Marta na něm představuje své pěvecké umění, cit pro hudbu a vášeň. Svým osobitým stylem nazpívala slavné písně Arethy Franklinové, Dionne Warwickové, Diane Rossové, Shirley Basseyové a dalších světových dam soulu. Ovšem nejen hudba může zaznít z audio CD, FilmnaDVD přináší také CD divadla Sklep s názvem Sklep naposlech, kde najdete nejen hudbu nahranou živě z různých pásem, skečů a scének.

Komentáře nejsou povoleny.