Pouzdra pro strunné nástroje

Společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje zařadila v novém roce novinku do sekce příslušenství pro hudební nástroje. Konkrétně se jedná o příslušenství pro strunné nástroje označené jako Ashton ARM. Kompletní sortiment tohoto příslušenství máte možnost vidět buď v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové nebo v internetovém obchodě Cmias.cz.

Co přináší série Ashton ARM? Těšit se můžete na nová měkká i tvrdá pouzdra, která jsou určena pro akustické a elektrické kytary, baskytary a ukulele. Mezi hlavní přednosti patří moderní design, odepínací nastavitelné popruhy, prostorné kapsy, silný polstr a pevné zipy.

Abychom Vám tuto sérii blíže představili, vybrali jsme z nabídky společnosti CMI Melodia a.s. jednu z novinek, jejíž minirecenzi najdete v následujících řádcích. Jedná se o povlak Ashton ARM 1800G, který je vhodný pro elektrické kytary.

Povlak pro elektrickou kytaru Ashton ARM 1800G

Povlak Ashton ARM 1800G nabízí silné 20mm polstrování, černou odolnou nepromokavou látku, masivní zipy a kapsy. Povlak je možné nosit na zádech. Zákaznicí jistě ocení jeho atraktivní černo-oranžový design.

Povlak je možné nyní zakoupit za částku 790,- Kč s DPH (cena v internetovém obchodě Cmias.cz k 4.1.2013).

Komentáře nejsou povoleny.