Představte sebe nebo svou kapelu

Nezáleží na tom, zda jste začínající, pokročilí či profesionální kytarista nebo člen hudební skupiny. Ve všech případech je dobré o sobě dát vědět a pokud je možnost se zviditelnit „zdarma“ (musíte počítat s náklady na svůj čas, který věnujete sepsání svého profilu), tak proč to odmítnout?!

Pro všechny z vás máme nyní skvělou nabídku. Napište nám na email informace o vás či vaší kapele a my zde váš profil rádi zobrazíme. Vše je bezplatné, jen si vyhrazujeme právo některé „příspěvky“ odmítnout, pokud by obsahovaly něco, co by rozporovalo zejména s dobrými mravy, ale to věříme, že nebude žádný problém.

Co by měl profil obsahovat?

Určitě napište o tom, jak jste začínali, jaké skladby jste vydali, kde se lze dozvědět více informací (webové stránky, facebook profil…), pokud se účastníte hudebních festivalů, tak jakých a v kterém období cca v roce probíhají…jaký konkrétní hudební nástroj (hudební nástroje v případě kapely) používáte atd. Zkrátka vše, co vás napadne a co si myslíte, že je vhodné, aby zde bylo zveřejněno a mohlo zajímat naše čtenáře či vaše fanoušky.

Věříme, že této možnosti hojně využijete a dáte-li o tom vědět svým známým, budeme jen rádi.

Komentáře nejsou povoleny.