Roland CUBE Lite

V dnešní minirecenzi si představíme malé ale stylové kytarové kombo od firmy Roland. Jedná se o model CUBE lite, který uživatelům nabídne mnoho možností a funkcí. Oceníte i snadnou přenositelnost kytarového komba Roland. 

Roland CUBE lite (dodáván v černém, bílém či červeném barevném provedení) je kompaktní kytarové kombo ve stylovém designu. Součástí balení je rovněž kabel, který umožňuje dvojsměrnou komunikaci s iOS zařízeními (přehrávání a nahrávání).

Firma Roland vytvořila k tomuto produktu i promo videoprezentaci, kterou umístila na svůj videokanál portálu YouTube.com.

Nezapomenutelné kytarové zvuky

Velkou předností kytarového komba Roland CUBE Lite jsou jeho zvukové vlastnosti. Kombo disponuje celkem třemi skvělými COSM zvuky. Jedná se o JC CLEAN, CRUNCH a EXTREME. Díky této funkčnosti získáte širokou škálu zvuků vhodných pro hraní všech hudebních stylů. Svůj neoddělitelný podíl na kvalitě zvuku mají i efekty reverb a chorus, které zajišťují bohaté zvukové možnosti v pravém stereu.

Design, který zapadne i do moderních interiérů

Již jsme se zmínili o tom, že kombo je velmi zdařilé i co se týče designu. Vzhled kytarového komba CUBE Lite je typický spíše pro spotřební audio systém, nežli pro drsně vypadající kytarový zesilovač. Ve skutečnosti je to ale výhody, díky které kombo CUBE Lite splyne s jakýmkoliv interiérem.

CUBE Lite to není pouze skvělé kombo. Produkt lze použít i jako vysoce kvalitní přehrávací systém pro vaši digitální hudební knihovnu. Se třemi barevnými variacemi (černá, bílá nebo červená) jsme si jisti, že bude dokonale ladit s vaším interiérem.

Zájemci si mohou toto kytarové kombo prohlédnout v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Komentáře nejsou povoleny.