Roland G-5 VG Stratocaster

Roland G-5 VG Stratocaster

Dnes nás zaujala novinka od Rolandu. Jedná se o model elektrické kytary G-5 VG Stratocaster. Výborně hraje a nádherně vypadá. Nová kytara byla vyrobena ve dvou barevných provedeních – BK (Black) a 3TS (3-Tone Sunburst).

Novinka je určena zejména pro pokročilé a profesionály, čemuž odpovídá i cenová kategorie. Model se aktuálně pohybuje nad hranicí 36tis. korun. Každopádně cena odpovídá tomu, co vám tato kytara nabízí.

Technologie COSM

Asi nejdůležitějším bodem je zařazení technologie Roland COSM, díky které získává model Roland G-5 VG Stratocaster pokročilé vlastnosti, které značně rozšiřují možnosti hry na elektrickou kytaru. Objevte bez nadsázky nový svět zvuku elektrických a akustických kytar.

Kompletní specifikaci kytary včetně obrázků, videí atd. naleznete na stránkách výrobce, firmy Roland. Případně se můžete dotázat některého z tuzemských prodejců kytar, zda již má kytaru v nabídce, aby vám sdělil bližší informace. Dle našich zpráv se kytara již nabízí a ve vybraných eshopech je skladem, včetně možnosti osobního shlédnutí v showroomech.

YouTube Overview

Pokud se podíváte na videokanál značky Roland, naleznete zde i speciální video právě k tomuto modelu. Pokud nechcete hledat, využijte možnosti jej shlédnout zde:

Komentáře nejsou povoleny.